Ciasfe4

Profesionales Habilitados

BELTRAMONE, Pablo
BOGGIO, Alberto
MARIATTI, Daniel
HELGUERA, Rodolfo
SERRA, Gustavo
PIERELLA, Leandro
BALDASSIN; Facundo
ZORZIN, José Luis
FELIPE, DAVID
ARRECHEA, Miguel
MARINOVICH, Nicolas
COURREGES, Pedro
PLANO, Jose
DEL PONTIGO, Hector
ROSENZVAIG, Maria Eliza
MARCHIONNI, Alberto
HUGHET, Norma
RESSIA, Benito
CORAGGIO, Carmelo
SPURIO, Luis
ROMERO, Roberto
DOBAL, Carlos
ROMAGNOLI, Juan
DAMEN, Daniel
BATTANI, Hugo
BABIJACZUK, Pablo
PRONE, Guillermo
SOLA, Elvio Roberto
PANARIO, Alejandro
GONZALEZ PIPPO, Daniel
PETRELLI, Juan Carlos
DIAZ PERALTA, Alejandro
MONTI, Mario
ILARI, Daniel
EVANGELISTI, Enrique
POLIDORO, Virginio
FERRUZZI, Armando
LUJAN, Martin
NAVAZOTTI, Roberto
TAPELLA, Javier
GONZALEZ, Beatriz
JOVE, Miguel
NISI, Edgar Ariel
PERRIER, Javier
CUETO, Guillermo
PERIALES, Hugo
GALLO,Gustavo
LOPEZ DEL VALLE, Cristian
CUEVAS, Hector
GIULIANO, Guillermo
RODRIGUEZ, Marcelo
GUTIERREZ, Hugo Francisco
MINTEGUIAGA, Jorge
DELGADO, Claudio
GUTIERREZ, Sebastian Sergio
OZCOIDI, Jorge
Moroso Roberto
SANTI, Rafael
DALL'ORSO, Juan
MAGAGNINI, Mirian
GUTIERREZ, Justo
DONDI, Marcelo
CATERINA, Gabriel Carlos
POZZI RICARDO LUIS
MANFROI, Omar
PELLEGRINI, Marcelo
BURGUES, Alejandra
SASTRE, Mario
AGOSTINELLI, Eduardo
CAPRETTO, Gustavo
BRNICH ESTEBAN JOSE
CARRARI, Javier
MOLINA, Ricardo
SALINAS, Ana Maria
BRANDI, Martin
NEGRUCHI, Luis
BARONIO, Hugo
MASTRANGELO, Melisa
LEGUIZAMON, Sergio
CALLEGARI, Jorge
RAPARO, Jorge
AGUIRRE NOBEL, Sergio
GUERENDIAIN, Roque
ABADIE, Guillermo
WILLIANS, Daniel
LJUBICH, Alberto
SESTAK, Estanislao
KUGLER, Matias
DANIELE, Gonzalo
TONELLI, Daniel
ELLENA, Omar
REGIS, Claudio
PASQUINI, Ernesto F.
CACCIURRI, Miguel
LESSER, Martin
BANGER, Sergio
CROSIO, Marcelo
CORVI, Eduardo
ZAHND, Cecilia
AGOSTINELLI, Eduardo
BROGLIA, Alejandro
CALATAYUD, Diego
RECUPERO, Gustavo
CAMPITELLI, Nora
LARROUX, Geraldine
MIGNACCO, Jorge
DRUETTA, Andres
FENOGLIO, Leandro
DEL GRECO, Walter
CROSIO, Miguel
SILVA ROSSI, Martin
MANDOLINI, Gustavo
CORTIZO, Segismundo Manuel
ANDREANI, Tamara
PELLEGRINO, Gustavo
POCHETTINO, Eloisa
COCCIARINI, OMAR
BROGLIA, Cristian
ERCOLE, Paulo Guillermo
AIME. Gustavo
PACE, Guillermo
BENITEZ CORREA, Ignacio
NOCA, Favio
ESTERRI, Carlos
BRUNIAR, Hector
MARTINEZ, Fernando
BRUNO, Hugo
BARALE, Enzo
GALASSI, Diego
GARRO, Guillermo
LECUMBERRI, Luciano
DONADIO, Daniel Pablo
FULCHERI, Martín
MONTAÑEZ,  Cristian
GIRAUDO, Sergio
MANAVELLA, Edgar
MONTANI, Mauricio
VIOLA, Martin
FLAMINI Cristian 
SAN CRISTOBAL, Roberto
GORANDI, Jorge
IBAÑEZ, Bruno Jorge
MAGNABOSCO, Gabriel
CAPRETTO, Juan Ignacio
SORRIBAS, Mario
ROVITO, Domingo
PEDRAZA, Hugo
GARNIER, Elena
MASNERI, Mauricio
YANIS, Martin
ROSENZVAIG, Carlos
ABERTONDO, Victor
TREPAT, Cristian
POLITI, Carlos
COZZI, Pablo
SANCHEZ, Eduardo
FERRARI, Norberto Ismael
PORTADA, Diego
DAGOBERTO, Elba
KEILTY, Diego
JUSTRIBO, Gustavo
ANGHINOLFI, Martín
BOGLIANI, David
GIMENEZ, Cesar
FRUTERO, Fabricio
BOCA, Silvana
GERACI, Jose Ignacio
PRATO, Maria Virginia
SAGRIPANTI, Pablo
LOPEZ, Javier
PERASSI, Hernan
GATEU, Gabriel
BERTONI, Guillermo
MALMANTILE, Alberto
PIZZI, Juan Sebastian
POZZI, LEONARDO
GUILLAUMET, Pablo
RENAUDO, Ricardo
PIERELLA, Luciano
GALLO, Santiago
ROSSI, Jose
LUCIANO, Jose Maria
PALACIOS, Pablo
STURZENEGGER, Fabian
LARREGAIN, Javier
IBARGUENGOITIA , Monica
PINAT, Roxana
GONSOLIN, Rodolfo
ENRICO, Oscar
TALONE, Sergio
DE LELLIS, Roman
MORALES, Diego
CANCIANI, Wilter
LERTORA, Fabian
CASAGRANDE, Gustavo
REBORA, Juan Carlos
VACANTE, Javier
POMBA, Rosendo
CORSETTI, Dario
BULACIO, Marcos
RAPARO, Angel
TENAGLIA NATALUTTI, Marcos
ROMANELLI, Luciano
DE MARCO, Gonzalo
ARANGUREN, María Belen
POLO, Ademar Alcides
BONETTO, Mariano
DONADIO,   Luis Nicolas
NOCITO, Julio  
DOCAMPO, Jorge
BALDOMA, Rodrigo
PROCACCINI, Claudio 
BOYLE, Patricio
RIZZO, Gaston
MAGNERES, Segundo
BERTRAM, Juan Pablo
SERNIOTTI, Adrian
GUTIERREZ, Pablo
PASSINI, Andres
VIOLA, Gabriel
RENTERIA, Santiago
BONABELLO, Emiliano
KEENAN, Guillermo
MATAS, Julian
MUCCIOLI, Diego
BICOCCA, Betina
UBOLDI, Luciana
ARAMBEL GARCIA, Nicolas
RISTORTO, Esteban
SPURIO, Nicolas
RAMONDA, Joselina
MOSCONI, Enrique Norberto
DESTÉFANO, Martín
MAYOTTO, Cristian Dario
LUCERO SCHMIDT, Tomas
BELTRAMO. Guillermo
CATICHA, Romina
COCCIA, Carlos
MARTIN, Luciano
ABERTONDO, GUILLERMO ANTONIO
CIANCIO, Ernesto
RYBAY, Mariano
MONTANARI, Leandro
BARRUTIA, Agustin
BRUNEL, Matías
MANZINO, Leandro
SOLIAN, David
CABALLINI, Roberto
BESSONE, Bruno
CESCHI, Paolo
FEDERICO,Cristian Horacio
NOLAN, Edmundo
GIANINI, Marilin
SANTANDREA, Ma. Jose
GIULIANI, David
GUAZZARONI, M. Victoria
MARELLI, Marcelo
MALPASSI, Juan Pablo
MEDICINA, M Cecilia
COASSOLO, Martin
LONGOBARDI, German
MAZUR, Maria Jose
ASEGUINOLAZA, Andres
LOPEZ, Matias Pablo
VIANO, Diego Valentin
RODRIGUEZ, Martin
BLANCO, Hugo raul
DURAN, DAIANA
APEZTEGUIA, Damian
CASCO, María Lucia
FENOCHI BOGDANICH, Pablo
BRAMBILLA, CARLOS JAVIER
BARRETO, Martín José
TREU, Marcos Adrián
GOMEZ; Dardo Ivan Jesús
CAFFA, Guido Eduardo
SCLAUZERO, Pablo Andrés
De ZABALETA, Ramiro
SAADE, María Celina
GALLO, Juan Carlos
CECCHI MENNA, Mauro
CARNIBELLA, Verónica
MONJES, Jorge Luis
GERMENA, Carlos Alberto
LUCERO MATEU, Santiago
BAUZA, Francisco José
CORREA LLOBET, José Ignacio
SOLIAN, Walter Lucas
GUTIERREZ HACHARD, Carlos
AMBROGIO, EMILIANO
FENOCHI, Juan Eduardo
PAOLINI MANGIONE, Román Luis
VIÑAS, SIMÓN DAVID
D´ANGELI, LEANDRO
VILLANI, NICOLÁS
VAZQUEZ MAURO ALBERTO
NUIC, FERNANDO GUILLERMO
MATSUDA, MARCELA VERÓNICA
NAZABAL, NICOLÁS RAIMUNDO
VITALI, LEONARDO
DIAZ, MIGUEL ANGEL
MICHELUD, RICARDO HERNÁN
BISET, MAURO AGUSTIN
ARIAS, EMILIANO
BLANCO, LUCIANO
SOLA, MATIAS EZEQUIEL
AGUSTI, LEANDRO PATRICIO
IRIARTE, ANDRES WALTER
MARENGHINI, PATRICIO EZEQUIEL
MURTAGH, FEDERICO
ROBERTO, PABLO CESAR
RUBIOLO MAURO DAVID
RAMIREZ JESUS
DOYEN PAULO NICOLAS
DEMARCHI JUAN MARTIN
NARVARTE, PABLO GUILLERMO
DELLA TORRE CAROLINA
GIGLI, JESICA BELEN
REDDY RICARDO JAVIER
ALOISI DANIEL HUGO
GERACI JOSE IGNACIO
PAGNONI FABIAN ANDRES
LAVIANO PAOLO ALEXIS DANIEL
AGUSTIN FERNANDEZ ROGER
PEREZ  JOSE SANTIAGO
CATTANEO LUIS MARIA
CECCHINI JULIO ESTEBAN
SCARONE CARELLI DAVID HORACIO
SALVADOR RAPETTI GERARDO ARIEL
PERMINGEAT MARIA PAMELA 
GALLO SEBASTIAN ANDRES
FIRPO LUIS MARIA
ADALID GERVASIO MARIANO
ROITVAIN PABLO
BERTRAM NICOLAS
Menendez Citati Patricio
IANNI DAIANA
PASQUALE MARTIN SEBASTIAN
Battilana Marcelo Juan
BUSTILLO TOMAS
MICOLINI FEDERICO AGUSTIN
GIANOGLIO MARIA ALEJANDRA
ZAFFORA JUAN EDUARDO
OLIVARES CAPELLE HECTOR 
GAYNOR GUILLERMO XAVIER
BORDON IVAN MARCELO
MARCHIONNI BASTE RAFAEL
GARCIA LORENZETTI MATIAS ALEJANDRO
PONS EMILIANO ARIEL
PEROTTI ESTEBAN ARIEL
OBULJEN JOAQUIN ESTEBAN
BERNARDONI ALFREDO RAUL
RIVA IVAN
RIVA GERMAN
PUJOL MARIA SILVINA
TARDINI HORACIO RAUL
BELBUZZI SEBASTIAN ANDRES 
CARDOZO CESAR HERNAN
FORMIDABILE MAURO GABRIEL
GIULIANI SUSANA LUJAN
SCOPONI EMILIANO EMANUEL
MILES ALEJANDRA MARIA
STUCKI RAUL HORACIO
ZUAREZ CARLOS ALBERTO 
SUVIRADA JOEL ANDRES
NUIC MARTIN JORGE
RAMIRO LUIS ALBERTO
FINN JULIAN EDUADO 
ROMERO LUCAS DANIEL
PACE GUSTAVO ALBERTO
SANTI ALDANA
PETRELLI FRANCO
BARBERO ALEJANDRO
GALLO MOLPHY MARIA LUCIA
SAGER LEONARDO
MARTIN GUSTAVO JAVIER
CRICCO MATIAS JAVIER
TRICARICO JAVIER ALEJO
TINARI SILVINA MARINA
PANSECCHI MARIA JULIA
CARDINI GONZALO ALEJANDRO 
CUFRE GUSTAVO ARIEL
PIERANI SANTIAGO JESUS
DELAMER ANA LIA
CARATAN PABLO CESAR
REY JESICA
SERRA ANTONELA GERALDINE 
BARTH DARIO OSCAR
AGUSTI MARCELO NICOLAS
BERTOLDO PABLO ROMAN 
IGUACEN FRANCISCO
MARCHETTI CAROLINA SOLEDAD
SANTI MATIAS JONAS
FERRERO AGUSTIN ROBERTO
GUAZZARONI JUAN MANUEL
OLIVA MARTÍN LISANDRO
Spranger Martín
Redel Matías
Scuriati Horacio Darío
Trida Mariano
WIDMER THOMAS
ORDOÑEZ SEBASTIAN
MARDER CARINA 
CORREA NATALIA ALEJANDRA
VEYÑ FERNANDO 
TABORDA GASTON SANTIAGO
PEREZ PABLO OSCAR
ARAMBEL GARCIA MANUEL ENRIQUE
REY AGUSTIN ALEJANDRO
SAMARIA ROBERTO
JUSTIANOVICH CHRISTIAN
CARNIBELLA VERONICA

 

 


Volver

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Mercados
Bolsa Comercio Rosario
Bolsa Comercio Rosario
Rosgan
Rosgan
Rosgan
Ordenanzas
Revista Ciasfe
Asb
Asb
Asb
Asb